AA1210JR-073R9L
MFR.Part #
AA1210JR-073R9L
JLCPCB Part #
C4056621
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS