AA1210JR-073K9L
MFR.Part #
AA1210JR-073K9L
JLCPCB Part #
C2122109
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS