AA1210JR-0739RL
MFR.Part #
AA1210JR-0739RL
JLCPCB Part #
C2122174
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS