AA1210JR-072M7L
MFR.Part #
AA1210JR-072M7L
JLCPCB Part #
C2122393
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS