AA1210JR-072K4L
MFR.Part #
AA1210JR-072K4L
JLCPCB Part #
C2122210
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS