AA1210JR-0727KL
MFR.Part #
AA1210JR-0727KL
JLCPCB Part #
C2122421
Description
-55℃~+155℃ 200V 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS