AA1210JR-07240RL
MFR.Part #
AA1210JR-07240RL
JLCPCB Part #
C2122652
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS