AA1210JR-0722RL
MFR.Part #
AA1210JR-0722RL
JLCPCB Part #
C4085161
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS