AA1210JR-071R2L
MFR.Part #
AA1210JR-071R2L
JLCPCB Part #
C2121383
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS