AA1210JR-071K3L
MFR.Part #
AA1210JR-071K3L
JLCPCB Part #
C4053676
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS