AA1210JR-07180KL
MFR.Part #
AA1210JR-07180KL
JLCPCB Part #
C2121142
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS