AA1210JR-0716RL
MFR.Part #
AA1210JR-0716RL
JLCPCB Part #
C2121133
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS