AA1210JR-07120RL
MFR.Part #
AA1210JR-07120RL
JLCPCB Part #
C2121256
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS