AA1210JR-07120KL
MFR.Part #
AA1210JR-07120KL
JLCPCB Part #
C2121264
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS