AA1210JR-0710RL
MFR.Part #
AA1210JR-0710RL
JLCPCB Part #
C2121394
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS