AA1210FR-0782RL
MFR.Part #
AA1210FR-0782RL
JLCPCB Part #
C2121239
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS