AA1210FR-077K5L
MFR.Part #
AA1210FR-077K5L
JLCPCB Part #
C2121404
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS