AA1210FR-076M8L
MFR.Part #
AA1210FR-076M8L
JLCPCB Part #
C2121488
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS