AA1210FR-07680RL
MFR.Part #
AA1210FR-07680RL
JLCPCB Part #
C2121547
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS