AA1210FR-07620RL
MFR.Part #
AA1210FR-07620RL
JLCPCB Part #
C2121253
Description
-55℃~+155℃ 500mW 50V 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS