AA1210FR-0751KL
MFR.Part #
AA1210FR-0751KL
JLCPCB Part #
C2121428
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS