AA1210FR-07511RL
MFR.Part #
AA1210FR-07511RL
JLCPCB Part #
C7208890
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS