AA1210FR-074K99L
MFR.Part #
AA1210FR-074K99L
JLCPCB Part #
C6116818
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS