AA1210FR-0747RL
MFR.Part #
AA1210FR-0747RL
JLCPCB Part #
C4090607
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS