AA1210FR-0743RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1210FR-0743RL
JLCPCB Part #
C2121340
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS