AA1210FR-07430RL
MFR.Part #
AA1210FR-07430RL
JLCPCB Part #
C3914003
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS