AA1210FR-0739RL
MFR.Part #
AA1210FR-0739RL
JLCPCB Part #
C2121367
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS