AA1210FR-07390KL
MFR.Part #
AA1210FR-07390KL
JLCPCB Part #
C2121371
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS