AA1210FR-0733RL
MFR.Part #
AA1210FR-0733RL
JLCPCB Part #
C2121403
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS