AA1210FR-072R2L
MFR.Part #
AA1210FR-072R2L
JLCPCB Part #
C4150997
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS