AA1210FR-072K4L
MFR.Part #
AA1210FR-072K4L
JLCPCB Part #
C2121362
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS