AA1210FR-07270RL
MFR.Part #
AA1210FR-07270RL
JLCPCB Part #
C2119313
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS