AA1210FR-0720RL
MFR.Part #
AA1210FR-0720RL
JLCPCB Part #
C2119220
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS