AA1210FR-071R8L
MFR.Part #
AA1210FR-071R8L
JLCPCB Part #
C2129164
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS