AA1210FR-071M8L
MFR.Part #
AA1210FR-071M8L
JLCPCB Part #
C2119231
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 150V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS