AA1210FR-071K3L
MFR.Part #
AA1210FR-071K3L
JLCPCB Part #
C2119575
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS