AA1210FR-0715RL
MFR.Part #
AA1210FR-0715RL
JLCPCB Part #
C2119548
Description
-55℃~+155℃ 150V 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS