AA1210FR-07130KL
MFR.Part #
AA1210FR-07130KL
JLCPCB Part #
C4063868
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS