AA1206JR-076R8L
MFR.Part #
AA1206JR-076R8L
JLCPCB Part #
C4105709
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS