AA1206JR-07560KL
MFR.Part #
AA1206JR-07560KL
JLCPCB Part #
C4323926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS