AA1206JR-07510RL
MFR.Part #
AA1206JR-07510RL
JLCPCB Part #
C4324442
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS