AA1206JR-074R3L
MFR.Part #
AA1206JR-074R3L
JLCPCB Part #
C2127920
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS