AA1206JR-074K3L
MFR.Part #
AA1206JR-074K3L
JLCPCB Part #
C2118314
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS