AA1206JR-0747KL
MFR.Part #
AA1206JR-0747KL
JLCPCB Part #
C2118328
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS