AA1206JR-0743RL
MFR.Part #
AA1206JR-0743RL
JLCPCB Part #
C2118334
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS