AA1206JR-073M9L
MFR.Part #
AA1206JR-073M9L
JLCPCB Part #
C4094657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS