AA1206JR-0730RL
MFR.Part #
AA1206JR-0730RL
JLCPCB Part #
C7208881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS