AA1206JR-07300RL
MFR.Part #
AA1206JR-07300RL
JLCPCB Part #
C2116832
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω 50V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS