AA1206JR-07270RL
MFR.Part #
AA1206JR-07270RL
JLCPCB Part #
C4311403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS