AA1206JR-071R3L
MFR.Part #
AA1206JR-071R3L
JLCPCB Part #
C4212229
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS